KURUMSAL

KURUMSAL

    Webofisi.Net İnternet Bilişim Hizmetleri Telekominikasyon, Bireysel ve Kurumsal Internet ve Tasarım Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2003 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

    2003 yılından bu yana firmamız ağırlıklı olarak bireysel hosting pazarında faaliyet göstermekle birlikte, 2005 yılı itibari ile kurumsal pazarda da ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır.

    Sunduğumuz hizmetler arasında Domain Tescil işlemleri, Hosting (Barındırma) , E-Mail Servisleri ve Bayi Hosting Servisimiz, Bireysel ve Kurumsal Web Tasarımı, AWBS Kurulum / Destek Tanıtım CDsi tasarımı SSL Sertifika Satışı bulunmaktadır.

    Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve sistemimize entegre etmekteyiz.

    En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır. 2005 yılı Standart Hosting ve Profesyonel Hosting çözümlerimizin yanısıra Bayi Hosting çözümlerini de sunmaya başladık. Kaliteli hizmet, hızlı erişim ve ekonomik fiyatlarımız sayesinde birçok müşterimiz tarafından seçildik.

    Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

    Saygılarımızla


KAPAT BİZ SİZİ ARAYALIM?