GOOGLE REKLAMLARI

GOOGLE REKLAMLARI

Google AdWords Reklamlarıyla...

    Kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Google'da arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında veya üstünde görünebilir, sizinle ilgilenen bir hedef kitleye reklam yapabilirsiniz,Kullanıcılar, reklamınızı tıkladıktan sonra sayfanızı ziyaret ederek bir satın alma işlemi yapabilir veya sizinle ilgili daha fazla bilgi edinebilir.

    Google AdWords ile, işletmeniz için hızlı ve basit bir biçimde reklam oluşturup yayınlayabilirsiniz. Reklamlarınızı Google'da ve reklamcılık ağındayayınlayabilirsiniz.Bütçeniz ne olursa olsun, yalnızca reklamlarınıza tıklandığında ödeme yaparsınız.Metin,resim ve video reklamlar olmak üzere, çeşitli reklam biçimleri arasından seçim yapabilir ve hesabınızdaki raporları kullanarak reklamınızın performansını kolayca izleyebilirsiniz.

Neden Google?

    Müşterileriniz diğer aramaya dayalı pazarlama organizasyonları varken neden Google'ın tercih edildiğini sorabilirler.

    Standard & Poor's tarafından yapılan ve Google, Yahoo, Ask.com, Lycos ve MSN'nin de dahil edildiği en son araştırmaya göre, Google'ın ABD'de ve Türkiye,de en yaygın olarak kullanılan arama motoru olduğu görüldü. Ankete katılanların %48'i, Google'ı en sık şekilde, ondan sonra ikinci sırada gelen arama motoruna göre iki buçuk kat daha fazla bir yüzdeyle- kullandıklarını belirttiler.

    Ayrıca, Vividence Corporation tarafından yakın zamanda yapılan bir araştırmada, insanlardan seçkin arama motoru sitelerine ilişkin deneyimlerini derecelendirmeleri istendi. Katılımcıların %89'u, rakipleri çok gerilerde bırakır bir şekilde, Google ile 'önemli ölçüde pozitif' geri dönüş yaşadıklarını bildirdiler...

Neden Google AdWords?

    Esnek Reklam Bütçesi: Google Adwords ile Harcamak istediğiniz tutarı siz belirlersiniz örneğin Günlük bütçenizi 10 tl veya 1.000 tl olarak belirleyebilirsiniz.

    Tıklama Başına Ödeme: Tıklama başına ödeme (TBM) demek reklamlarınızın alcacağı herbir tıklama için ödeyeceğiniz tutardır ki bu tutarıda siz belirlersiniz yalnızca reklamlarınız tıklandığında ödeme yaparsınız.

    Daha Fazla Müşteri: Google AdWords reklamları ile zaten ürün veya hizmetleriniz ile ilgilenen potansiyel müşterilere ulaşırsınız. Raporlanabilir:Google AdWords reklamlarında her şey raprolanabilir ve analiz edilebilir durumdadır. Raporlama ve analiz, reklam ve pazarlama stratejilerinize yön vermenizde önemli yer tutmaktadır. Sizde güçlü, etkili ve sağlıklı geri dönüşler yaşamak için Profesyonel ekibimiz sayesinde firmanızın reklamını Google üzerinde yayınlayalım. Bize yazın size dönüş yapalım.

BİZ SİZİ ARAYALIM?KAPAT BİZ SİZİ ARAYALIM?